REKLAMA NA SAMOCHODACH
ponad 3500 oznakowanych samochodów
20 lat doświadczenia
lakierowanie maszynowe wydruków
projekty, duża hala na samochody

Wycinana

Prosta i szybka w wykonaniu reklama wycinana, projekt na poczekaniu, niskie koszty produkcji. To dobre rozwiązanie dla małych budżetów, firm, które chcą szybko oznakować swoje auta.

 

Reklamę wycinaną stosujemy głównie przy projektach wymagających niewielu kolorów, w których w reklamie nie są wykorzystywane zdjęcia. Zwykle na samochodzie występują logo, adres, dane kontaktowe oraz ewentualnie slogan reklamowy. Każdy z wyciętych elementów jest przyklejany osobno na powierzchnię samochodu. Rodzaj folii jaki jest zastosowany do reklamy jest uzależniony od rodzaju nadwozia oraz od przewidywanego czasu żywotności reklamy. Jeśli reklama jest umieszczona na zupełnie płaskiej powierzchni stosujemy wtedy podstawowe materiały jeśli natomiast powierzchnia pod reklamą jest nierówna ( występują przetłoczenia blach ) rodzaj folii jest inny. Wszystko zależy od rodzaju nadwozia oraz od środków jakie mają zostać przeznaczone na reklamę.

 

REKLAMY WYCINANE NA SZYBACH


 

Umieszczanie reklam na szybach przy zastosowaniu metody wycinanej jest stosunkowo rzadkie. Głównym powodem jest nietrwałość (uszkodzenia mechaniczne przez wycieraczkę). Zdarza się jednak, że reklama taka jest umieszczana ale jest przyklejona od wewnątrz przez co unika się narażenia na uszkodzenia mechaniczne choć nie zawsze zdaje to egzamin. Przy założeniu rzadkiego używania wycieraczki tylnej szyby trwałość reklamy może być długa ( nawet do 8 lat ). Pamiętać trzeba, że przy stosowaniu tego typu reklamy należy pozostawić 70% powierzchni szyby niezaklejone aby uniknąć problemów w czasie kontroli drogowej.

 

REKLAMY WYCINANE NA FOLIACH MAGNETYCZNYCH


 

Folia magnetyczna umożliwia naniesienie na nią osobnych literek wyciętych ploterem. Naklejka taka ma wówczas kształt figury geometrycznej ( np. prostokąta) z określonym jednolitym tłem oraz naklejonymi na to tło literkami. Technologię tą stosujemy bardzo rzadko. Przeważnie jeśli na reklamie magnetycznej występują 2 kolory i więcej reklama taka jest drukowana. Dzięki temu jest ona gładka i łatwa do czyszczenia. UWAGA - nie jest możliwe wycięcie pojedynczych liter, cyfr z folii magnetycznej dla małych nakładów ( poniżej 500 szt.)