REKLAMA NA SAMOCHODACH
ponad 3500 oznakowanych samochodów
20 lat doświadczenia
lakierowanie maszynowe wydruków
projekty, duża hala na samochody

Koszty projektu

Sprawa najważniejsza dla klienta - koszty.

 

Koszt projektu jest określony na poziomie 550 zł netto i wykonywany jest do skutku a więc do pełnej akceptacji klienta. Nie ma więc możliwości abyśmy nie stworzyli projektu niezgodnego z oczekiwaniami. Projekt obejmuje przygotowanie plików projektowych. Jeśli realizacja usługi następje u nas pliki producyjne są przygotowywane w ramach ceny projektu.

Jeśli nie posiadasz zdjęć do wykorzytania do projektu powinieneś wziąć pod uwagę koszt ich zakupu. Dobrej jakości zdjęcie to wydatek między 70-120 zł w zależności od wielkości zdjęcia na samochodzie. Dobór zdjęć na etapie projektu możemy powierzyć Tobie udostępniając bank zdjęć lub możesz nam zaufać i pozostawić wybór naszym grafikom.

 

Jesli do oznakowania jest więcej pojazdów niż jeden i są różnej wielkości ( inne modele , inne marki ) przy usłudze oznakowywania pojazdów przez naszą firmę dopasujemy zaprojektowaną linię graficzną do każdego pojazdu bezpłatnie. Mają Państwo gwarancję, że komunikacja na wszystkich pojazdach firmowych będzie jednakowa i spójna.