REKLAMA NA SAMOCHODACH
ponad 3500 oznakowanych samochodów
20 lat doświadczenia
lakierowanie maszynowe wydruków
projekty, duża hala na samochody

Dla reklam drukowanych

Trwałość reklamy drukowanej zależy od kilku czynników.

 

1. od materiału z jakiego jest wykonana. Każda folia ma określoną trwałość i wytrzymałość. Jeśli reklamę wykonamy na folii ekonomicznej a więc krótkookresowej nie liczmy na jej długą trwałość. Każda folia inaczej zachowuje się na słońcu oraz na mrozie. Poza tym każda folia inaczej reaguje na tusz drukarski i zawarte w nim rozpuszczalniki.

 

2. od przygotowania podłoża przed przyklejeniem. Niewłaściwie przygotowane podłoże nie gwarantuje dobrego przylegania folii do nadwozia i z czasem ulega ona odklejaniu.

 

3. stanu nadwozia pojazdu.

 

4. od zabezpieczenia wydruku przed umieszczeniem na samochodzie. Czym i jakiej jakości materiałem została zabezpieczona.

 

5. od rodzaju tuszu jakimi została wydrukowana reklama. Tanie tusze niestety mają to do siebie, że pomimo lakierowania / laminowania po roku potrafią wyblaknąć. Jest taniej ale coś za coś.

 

6. od dbania o reklamę. Nie jest to oczywiste dla wszystkich użytkowników ale u nas dowiesz się co robić żeby reklama długo była w dobrym stanie.

 

Ogólnie więc jest wiele czynników wpływającyh na trwałość reklamy drukowanej. Najważniejsze dla klienta jest ILE CZASU PRZEŻYJE REKLAMA ? odpowiedź jest powyżej - wszystko zależy od powyższych czynników. Generalnie dobrze zrobiona reklama powinna przetrwać na samochodzie 4 lata bez widocznych przebarwień kolorystycznych.